top of page

Sun, Oct 08

|

Järvakandi mõis

Tule põnevale retkele Järvakandi mõisa juurde koos Ants Heinaga!

Sügisene retk ja jalutuskäik leiab aset pühapäeval, 8. oktoobril algusega kell 14:00 ning kestab orienteeruvalt 1,5-2 tundi. Enne ja pärast retke oled oodatud tutvuma ka uue ning omanäolise puhkemajaga Raplamaal, meie Valgusmajaga.

Registration is closed
See other events
Tule põnevale retkele Järvakandi mõisa juurde koos Ants Heinaga!
Tule põnevale retkele Järvakandi mõisa juurde koos Ants Heinaga!

Aeg ja asukoht

Oct 08, 2023, 2:00 PM – 4:00 PM

Järvakandi mõis, Valli, 78413 Rapla County, Estonia

Sündmuse sisu

Järvakandi mõis käivitas sel aastal erinevate loodusõhtute- ning loodusmatkade sarja, tutvustamaks Järvakandi mõisa ümbritsevat loodust ja tuues huvilisteni ümberkaudse looduse põnevamaid palasid. Loodusmatkasid viivad läbi oma ala parimad eksperdid Eestis.

Kesk sügisspliini ja hääbuvat loodust, samas kaunis kuldses sügiseses ilus, viime läbi toreda jalutuskäigu ja retke Järvakandi mõisa endistel pargialadel koos tuntud Eesti arhitektuuriajaloolase ja vanade mõisaparkide eksperdi Ants Heinaga.  Retkel räägime Eesti mõisaparkide ajaloost ja nende kujunemisest, erinevatest pargikujunduse stiilidest, Eesti mõisaparkide eeskujudest mujal maailmas ning mõisaparkide kujunduse elementidest. Samuti vaatleme maastikus seda, mis on veel endisaegsest uhkest Järvakandi mõisa pargist alles ning külastame seni säilinud pargiehitisi (mõisa kabel, jääkelder, keldrimäed jm.).  

Sügisene retk ja jalutuskäik leiab aset pühapäeval, 8. oktoobril algusega kell 14:00 ning kestab orienteeruvalt 1,5-2 tundi. Retke lõpus pakutakse ka kuuma jooki ning kerget ampsu kehakinnituseks.

Pileti retkele saad soetada siit:

https://fienta.com/et/pargiretk

Kui tuled enne retke Valgusmajja, siis siit stardime ca pool tundi enne retke algust.

Share this event

bottom of page