top of page

Thu, Oct 24

|

Purku

Mineviku jäljed - kuidas trauma paraneb 1.OSA

TIIU BOLZMANN KORRALDAB - KAKS NELJA PÄEVAST SEMINARI: Lektorid: Anne Huhn ja Gregor Steinmaurer, Saksamaalt Individuaalse, põlvkondade vahelise ja kollektiivse trauma integreerimine.

Mineviku jäljed -  kuidas trauma paraneb 1.OSA
Mineviku jäljed -  kuidas trauma paraneb 1.OSA

Aeg ja asukoht

Oct 24, 2024, 9:30 AM – Oct 27, 2024, 8:30 PM

Purku, Lonni talu, Purku, 78401 Rapla maakond, Estonia

Sündmuse sisu

TIIU BOLZMANN KORRALDAB - KAKS NELJA PÄEVAST SEMINARI: 

Lektorid: Anne Huhn ja Gregor Steinmaurer, Saksamaalt

TEEMA: Individuaalse, põlvkondade vahelise ja kollektiivse trauma integreerimine.

Anne Huhn ja Gregor Steinmaurer on tuntud trauma terapeudid, kes kuuluvad Thomas Hübli meeskonda. Olles Eestis juba trauma integreerimist tutvustanud, jätkavad nad nüüd kahe seminariga, et seda töö metoodikat rohkem edasi anda.

Need kaks seminari kutsuvad süvenema trauma teemasse individuaalse ja kollektiivse paranemise kokkupuutepunktis ning mõistma eelkõige süsteemsete ja kollektiivsete haavade mõju.

OSALEJATE SIHTGRUPP:

Psühholoogid, pereterapeudid, konstellöörid ja kõik teised inimesed, kes trauma teemadega tegelevad.

Seminari kirjeldus:

Me elame üle maailma kasvava polariseerumise ja tugevate sotsiaalsete pingete ajal. Isiklikust, põlvkondade vahelisest ja kollektiivsel kogetud traumakihtidest tekkinud killustatus ilmneb meie aegadel rohkem pinnale ja väljendub sümptomite kaudu. Füüsilised ja emotsionaalsed sümptomid viitavad ka haavadele, mida me ei ole siiani nendena tunnistanud. Samuti näitavad sotsiaalsed pinged ja kollektiivsed käitumismustrid põlvkondade mitte-integreeritud üleelamisi.

Traumal on alati suhteline mõõde ja seetõttu hõlmab töö nendel seminaridel nii teooriat kui ka isiklikku protsessitööd, kus osalejad saavad ära tunda alateadlikke trauma tekkepõhjuseid ja jõuda trauma informeeritud arusaamiseni. Seda nii isiklikus kui ka professionaalses kontekstis. Samal ajal on antud võimalus trauma töö jaoks vajalikku hoiakut harjutada.

Lektorite tutvustus:

Anne Huhn on diplomeeritud psühholoog ja humanistlik psühhoterapeut, kes töötab vestluspsühhoteraapia, käitumisteraapia, integratiivse kehateraapia, traumateraapia (PITT) ja (NARM) ning süsteemse konstellatsioonitöö meetoditega. Ta on nõustanud inimesi individuaalselt ja paaridena, samuti töötanud supervisioonide ning gruppidega üle 30 aasta. Tema südameasjaks on teadlikult luua tähelepanekuid, tervendavat ruumi, kus isiksuse valgus- ja varjuaspektid saavad nähtavaks ja integreeruda.

Gregor Steinmauerer on süsteemne rahvusvaheline terapeut, magistrikraadiga nõustamispsühholoog ja traumaterapeut (Somatic Experience ja NARM). Ta töötab individuaalselt ja paaridega Austrias ning Berliinis, õpetades rahvusvahelistes töötubades ja koolitustel. Tal on pikaajalised intensiivsed kogemused erinevate vaimsete traditsioonide, meditatsioonide ja võitluskunstide praktikates. Ta on kirglikult huvitatud kollektiivsele tervenemisele orienteeritud protsesside edasi arendamisest.

KUUPÄEVAD:

1.osa 24. - 27. oktoober 2024

2.osa aastal 2025, kuupäevad täpsustamisel koos grupiga

Kõik päevad 9:30 - 20:30 sh lõuna- ja õhtusöök 1h

HIND: ühe seminari 4 päeva 480EUR

LISAKS:

majutus 3 ööd 150EUR

toitlustus 4 päeva 145EUR

REGISTREERIMINE: Tiiu Bolzmann, tiiu.bolzmann@me.com

MAJUTUS ja toitlustus: VALGUSMAJA, PURKU KÜLA, RAPLAMAA

lisainfo: Uku Ojand, valgusmaja@valgusmaja.ee, +372 5539963

Share this event

bottom of page