top of page

Sun, Jun 09

|

Purku

Beebile/väikelapsele toiduvalmistamine - kuidas seda teha aega ja raha säästvalt?

Armas lapsevanem, sina kes üritad oma aega kõigile ja kõigele anda! Siin on sulle lahendus - mis natukenegi aitab võita aega.

Registration is closed
See other events
Beebile/väikelapsele toiduvalmistamine - kuidas seda teha aega ja raha säästvalt?
Beebile/väikelapsele toiduvalmistamine - kuidas seda teha aega ja raha säästvalt?

Aeg ja asukoht

Jun 09, 2024, 2:00 PM – 6:00 PM

Purku, Lonni talu, Purku, 78401 Rapla maakond, Estonia

Sündmuse sisu

Armas lapsevanem, sina kes üritad oma aega kõigile ja kõigele anda! Siin on sulle lahendus - mis natukenegi aitab võita aega.

Nimelt, me kindlasti ,lapsevanemana, oleme kogenud kuidas tervisliku ja maitsva toidu valmistamine lapsele (olgu siis beebi või väikelaps) on peavalu.. -tunne ,et kõik vabad hetked veedad sa vaid köögis -tunne ,et kõik läheb iga kuu üle eelarve.. -tunne ,et toitu läheb nii palju raisku -ja üleüldse.. mu laps sööb ainult ketsupiga makarone!

Koolitus on mõeldud lapsevanematele, kes soovivad: - aega säästa toidutegemiselt - pakkuda oma lapsele kodus tehtud toitu, mis on täisväärtuslik ja tervislik. - õppida nippe, mida kasutavad tipprestoranis töötavad kokad. - saada ideid toitudeks. - teha eineid odavalt ja mis peamine - KUIDAS KASUTADA ÄRA KOGU TOORAINE,et toidu raiskamine oleks pea nulli viidud. - kuidas teha toite sügavkülma ette niimoodi ,et ka kõik toitaineid ja ja toidu maitse/konsistents säiliks. Hea ju kiirel päeval võtta!

Koolitusel saate kindlasti degusteerida erinevaid toite, mida oma lastele ja perekonnale valmistada Kaasa saate ka materjali koduseks kasutamiseks!

Kuna koolitus ise on väga mahukas - siis ühe päevaga ei suudaks me seda endal peas ära jagada (ja pealegi ,meie tibud ju vajavad ka meid!).

Koolitus toimub neljas osas (pühapäevased päevad):

Koolituse aeg on 14.00-18.00 10.märts 21.aprill 5.mai 9.juuni

Ühe koolituspäeva hind on 59.-eur (hinna sees on ka pisike toidupaus ja materjalid koju) Võimalik on osta ka kogu koolitus korragasoodushind 220.- eur

Oma tulekust anna mulle teada kas messengeri (Ailen Ojamaa) kaudu või kirjuta mulle ojamaa1@hotmail.com

Kuna kohtade arv on piiratud - siis kiirusta!

Koolitus toimub Purku külas, Purku Valgusmajas! Imeline koht ja imeline õhkkond, kus me kõik saame ennast vabalt tunda!

Koolitajast:

Kes ma olen ? Olen Ailen Ojamaa, kvalifikatsiooniga õppinud kokk - kes on töötanud Tallinna erinevates restoranides kokku 14aastat. Viimane töökoht oli pea 7 aastat imeline Restoran Mimosa (soovitan minna)  Kui mu ellu tuli mu poeg, kes saab peagi kaheseks , otsustasin teha kannapöörde ja nüüdseks olen ma kodune ema oma paljude hobidega (muuseas ka õppinud loodusterapeut). Kuuldes oma tuttavatelt ja sotisaalmeediast lugedes.. kuidas lapsega on tunne ,et kogu oma vaba aja (mida meil ei ole juu!!) - peame me veetma köögis. Ikka kindlustades seda..et meie laps alati sööks täisväärtuslikku toitu. Enda pojale süüa tehes.. tärkas mul mõte.. kuidas mul onju tedmisi,mida jagada teiste emadega.. nippe!! Kuidas valmistada aega ja raha säästvalt toite, mis on maitsvad ja toitaineterikkad! Kuidas kasutada ära kogu tooraine, mis vähegi saab.  Toidu raiskamine on tegelikult väga kole asi.. - selleks ,et seda ei juhtuks... tule ja osale koolitusel, kus saad palju panna kõrva taha! Muuhulgas teeme ka ise puljongi kuubiku (poe omad sisaldavad ju teatavasti maitsetugevdajaid, mis on alla 3 aastaste laste närvisüsteemile kahjulikud),mis on 100% naturaalne ,ilma igasugu sodita ja mida kõik võivad tarbida

Share this event

bottom of page